Nomad Ofis
Mayıs 2015 - Karaköy, Datça
Ne zamandır nomad ofislemelerimi belgeleyip paylaşmamışım meğer. Melis ve Emre'nin evi huzurlu, bahçeleri bereketli, kedileri Bal Tadısı da 10 numara bir kişi. Sabah erkenden uyanıp bahçeyi sulamak büyük zevkti. Bir yanda ormanlar, bir yanda deniz, gökte yıldızlar. Bal tadısında bir nomad ofislemece oldu... Teşekkürler tatlılar! :)
Nisan, 2011 - Ubud, Bali
Bu defa gerçekten de rüya gibi oldu; yemyeşil ve derin, ormanlık vadiye açılan bir teras, bahçe ve havuz İnternet bağlantısı Tayland'daki kadar kuvvetli değil ama işleri götürmek için yeterli. Terima kasih!..Şubat, 2011 - Koh Phangan
Phangan nomad ofisimiz nihayet açılmıştır. Elektrik, su, internet, çalışma masası, sandalye varsa ve kahve de yapılabiliyorsa, gürültüden uzak sakin bir yerdeyse nomad ofis özelliklerine de sahip demektir. Sabaii sabaiii :)


Ocak, 2011 - Koh Phangan
Şu anda Koh Phangan, Tayland'dayım ve nomad ofisimi kurmaya çabalıyorum. Fakat ada dolup taşmış olduğundan henüz kendime internetli bir ev bulamadım. Bu yüzden de Wifi bağlantısı olan çeşitli mekânlarda çalışıyorum şimdilik. Ban Tai'deki Coffee One bunlardan biri. Mükemmel taze çekilmiş kahve, sağlam bir bağlantı ve One'ın tatlı gülümsemesi.
Aralık, 2010 - İstanbul
Şu sıralar İstanbul'da, Fenerbahçe'deki evimde çalışıyorum. Pencereden koca dut ağacının henüz dökülmemiş yaprakları görünüyor. Havalar soğuduğundan beri sahilde daha az vakit geçirir oldum. Ocak ayının ortasından itibaren Thailand, Koh Phangan'da çalışmaya devam ediyor olacağım.